Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.08.2020 09:30
mass effect
1722V

Mass Effect Trilogy Remaster. Zamówienia w sklepie są anulowane - fani zawiedzeni

Sklep GAME w Wielkiej Brytanii anuluje zamówienia fanów marki Mass Effect i zwraca klientom pieniądze za złożenie pre-ordera Mass Effect Trilogy Remaster.

W ubiegłym tygodniu mogliśmy przeczytać, że Mass Effect Trilogy Remaster można zamawiać w sklepie GAME w Wielkiej Brytanii. Z oferty wynikało, iż odświeżony pakiet miałby zadebiutować na rynku już 30 października - oznaczało to, że jest to błąd w komunikacji pracowników, albo EA wraz z BioWare w przeciągu paru najbliższych dni będą oficjalnie prezentować tak bardzo pożądany remaster trylogii opowiadającej o kosmicznych przygodach komandora Sheparda. Okazało się, że mamy tutaj do czynienia z tym pierwszym.

Niektóre osoby zamówiły wspomniany wyżej pakiet. Jednym z nich był Waymantis, który, za pośrednictwem Reddita, napisał, iż GAME wydało oświadczenie, w którym zaznacza, że zaszła pomyłka w komunikacji zespołu, a sam pożądany przez klienta produkt obecnie nie istnieje. 

Cześć kliencie.

Niedawno zamówiłeś "N7" ze sklepu GAME. Niestety wystąpił błąd w komunikacji i ten produkt nie istnieje. Proszę udać się do sklepu, w którym złożyłeś zamówienie, aby je anulować i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. - czytamy w oświadczeniu.

Oznacza to, że sklep zbyt wcześnie umożliwił fanom marki składanie pre-orderów lub Mass Effect Trilogy naprawdę miał zadebiutować 30 października, ale BioWare nie zdążyło dopracować swojego najnowszego projektu, stąd też opóźnienia. Na stronie widnieje teraz data 31 grudzień 2021 roku, typowa dla placeholderu. Według mnie, nie mamy co liczyć na premierę odświeżonej trylogii na PS4, Xboksa One i komputery osobiste w tym roku.

Źródło: https://www.psu.com/news/uk-retailer-game-appears-to-be-cancelling-pre-orders-of-the-mass-effect-trilogy-remaster/

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect 3