Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 14:21
V Cyberpunk 2077
1583V

Cyberpunk 2077 z nowymi szczegółami. CD Projekt RED odpowiada na pytania fanów

Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami, więc CD Projekt RED chętnie odpowiada na pytania fanów i przygotowuje śmiałków na zabawę w Night City. Poznajcie nowe szczegóły jednej z najciekawszych gier 2020 roku.

Jak wiadomo CD Projekt RED otwiera się na wiele rynków, by każdy z graczy w odpowiedni sposób mógł cieszyć się Cyberpunkiem 2077. Ostatnio wspominaliśmy o chińskiej lokalizacji, która w pewien sposób potwierdziła skalę produkcji, a teraz możemy zapoznać się z materiałem przygotowanym dla Rosjan.

CD Projekt RED odpowiedział na pytania społeczności i podczas sesji Q&A dowiedzieliśmy się między innymi – czy gęstość zaludnienia Night City jest zależna od pory dnia lub części historii, jak wygląda sprawa z pomocnikiem (można mieć innego) lub też czy nasz bohater może stać się prawdziwym cyborgiem?

Pracownik CD Projekt RED odpowiada na pytania dotyczące transportu z Night City, zdradza szczegóły liniowości tytułu, wspomina o rozgrywce multiplayer, a nawet podejmuje temat zmiennych warunków pogodowych. Nie wszystkie wypowiedzi są w pełni satysfakcjonujące, bo jak wiadomo deweloperzy muszą przygotować kilka niespodzianek, ale bez wątpienia warto zapoznać się z tym materiałem.

Pamiętajcie również o zbliżającym się Night City Wire – w najbliższy piątek otrzymamy wgląd w gangi zamieszkujące miasto z Cyberpunka 2077.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077