Godfall kolejnym tytułem na premierę PS5. Gearbox Software zaprasza do walki

Gry
1008V
Godfall kolejnym tytułem na premierę PS5. Gearbox Software zaprasza do walki
Iza Łęcka | 17.09.2020, 07:42

Enigmatyczni, ostatni rycerze zakonu Valorian dzierżący przeróżne bronie nie zawitali na PlayStation 5 Showcase, ale Godfall będzie dostępny na premierę next-genowej konsoli Sony. Wiadomość potwierdziło Gearbox Software.

Ostatnimi czasy Counterplay Games niezwykle chętnie promuje swoją najnowszą produkcję osadzoną w świecie fantasy. Mimo to na wczorajszej imprezie Sony, która stała pod znakiem next-genowych gier, zabrakło Godfall.

Japoński gigant nie zdecydował się na pokaz widowiskowo prezentujących się bohaterów w bogato zdobionych, legendarnych pancerzach, jednak możemy być spokojni, bo looter slasher będzie gotowy na start PlayStation 5! Informację potwierdził wydawca – nie możemy wszakże zapomnieć, że to Gearbox Software będzie dbało o dostarczenie Godfall na sklepowe półki.

Godfall to kolejna produkcja, która będzie dostępna na premierę PlayStation 5 i zadebiutuje 12 listopada. Gracze mogą liczyć na ciekawy zestaw tytułów startowych, wśród których nie zabraknie wielkich wojowników mających za zadanie ocalenie Aperionu.

Planujecie grać w Godfall od premiery PS5? Gra będzie dostępna również na PC, choć warto pamiętać, że Gearbox Software nawiązało współpracę z Epic Games, dzięki czemu tytuł trafi do Epic Games Store. Według przedstawionych informacji (Epic Games) – Godfall kupimy w trzech edycjach za 239 zł, 329 zł i 379 zł.

Źródło: Twitter: GearboxOfficial

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper