Godfall prezentuje się wyjątkowo dobrze. Nowy gameplay pokazuje moc PS5

Gry
4926V
Godfall prezentuje się wyjątkowo dobrze. Nowy gameplay pokazuje moc PS5
Mateusz Wróbel | 13.09.2020, 12:43

Na oficjalnym kanale PlayStation ukazał się nowy materiał z gry Godfall, który pokazuje moc next-genowej konsoli Sony.

Do premiery Godfall nie pozostało już zbyt wiele czasu, więc nie dziwi fakt, że twórcy chętnie umieszczają trailery i gameplaye z nadchodzącej gry w sieci. Pod koniec zeszłego miesiąca mogliśmy obejrzeć prezentację rozgrywki przepełnionej zjawiskowymi widokami, aby dosłownie pięć dni później otrzymać kolejny materiał prezentujący obecny stan Godfall.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj możemy zawiesić oko na kolejnym trailerze ukazującym moc next-gena Sony - PlayStation 5. Ku zdziwieniu, najnowszy film prezentuje się bardzo dobrze, co oznacza, że twórcy wzięli sobie słowa społeczności do serca i popracowali nad oprawą wizualną, która, nie oszukujmy się, wyglądała bardzo biednie na pierwszych materiałach promocyjnych.

Sam zwiastun pokazuje sztuczki, które będą mogli wykonywać sterowane przez nas postacie. Nie zabraknie tutaj nadprzyrodzonych umiejętności, rzucania włócznią, uderzeń z wyskoku, a także niesamowicie szybkich uników. Zauważyć można także dużo rodzai przeciwników - będziemy walczyć ze swego rodzaju zmutowanymi gadami czy również czymś, co przypomina krabopająki z Wiedźmina.

 

Źródło: własne

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper