Iza Łęcka Iza Łęcka 16.09.2020 09:43
Nintendo Direct Mini
1037V

Nintendo Direct Mini zapowiedziany. Nintendo przedstawi nowe gry na Nintendo Switcha

Microsoft zdradził plany, Sony szykuje się do prezentacji, więc Nintendo nie może stać z boku. Japończycy właśnie zapowiedzieli najnowszy Nintendo Direct Mini. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

Nintendo w ostatnim czasie zaskakuje. Po tym jak zobaczyliśmy nowe gry z Mario w roli głównej oraz poznaliśmy prequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild, teraz nadszedł czas na Nintendo Direct Mini.

Wydarzenie odbędzie się już jutro (czwartek) o godzinie 16:00 czasu polskiego. Japończycy ponownie skupią się na produkcjach zmierzających na Nintendo Switcha od partnerów zewnętrznych, możemy więc oczekiwać tytułów third-party.

Trzeba przyznać, że ostatnie tygodnie dla japońskiego giganta są niezwykle intensywne. Wciąż nie milkną plotki o nadchodzącym Nintendo Switch Pro, jednak korporacja skupia się obecnie na rozwijaniu katalogu gier na ostatnie miesiące 2020 roku. Na zapowiedzianym Nintendo Direct Mini powinniśmy usłyszeć o przynajmniej kilku tytułach, które trafią na rynek w następnych miesiącach.

Zamierzacie oglądać pokaz? Na naszej stronie będziecie mogli zobaczyć prezentację oraz znajdziecie kompletne podsumowanie wydarzenia.

Źródło: Twitter: Nintendo UK

Tagi: Nintendo nintendo direct Nintendo Direct Mini Nintendo Switch