Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2020 20:25
Tony Hawk's Pro Skater 1+2
1331V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zalicza wielki sukces. Activision potwierdza świetny start nowej gry

Tony Hawk może powrócić na dłużej? Activision właśnie potwierdziło pierwsze wyniki sprzedaży Tony Hawk's Pro Skater 1+2 i produkcja zaliczyła świetny początek. To najszybciej sprzedająca się odsłona w historii serii.

Bardzo długo czekaliśmy na porządną grę z serii THPS, ale najwidoczniej było warto. Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zalicza świetny start i jest to oficjalnie najszybciej sprzedająca się produkcja w historii serii – tytuł w rekordowym czasie osiągnął 1 mln sprzedanych egzemplarzy.

Informację potwierdził wydawca, a deweloperzy podziękowali fanom za wsparcie. Już w mojej recenzji Tony Hawk's Pro Skater 1+2 podkreślałem, że to musi być początek większego powrotu... A najnowsze dane pozwalają przypuszczać, że Activision powinno chętnie rozwijać to IP.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 debiutuje w bardzo dobrym momencie, ponieważ w ostatnim czasie nie mogliśmy często wskakiwać na deski, a nawet gdy gry podejmujące tę tematykę trafiały na rynek, to nie zawsze otrzymywaliśmy pozycję na odpowiednim poziomie – sprawdźcie recenzję Skater XL od Igora.

Activision ma naprawdę dobrą passę, a korporacja szykuje się na premierę Crash Bandicoot 4 (przeczytajcie wrażenia) oraz debiut Call of Duty: Black Ops Cold War.

Źródło: Twitter: TonyHawkTheGame

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions