Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2020 18:27
Boundary
964V

Boundary wygląda niczym Call of Duty w zerowej grawitacji. Zobaczcie gameplay i poznajcie tryby

Twórcy Boundary zaprezentowali dłuższy gameplay ze swojej produkcji i postanowili za pomocą materiału wyjaśnić wszystkie najważniejsze elementy gry. Zobaczcie tryby, zerknijcie na mapy i poznajcie szczegóły rozgrywki.

Boundary powinno zainteresować sympatyków strzelania, ponieważ deweloperzy postanowili przenieść akcję w przestrzeń kosmiczną i zaproponują walkę w zerowej grawitacji. Gracze będą przemieszczać się obok stacji kosmicznych, a dzięki rozbudowanemu arsenałowi każdy mecz ma zapewnić sporo frajdy.

Najnowszy gameplay z Boundary pozwala spojrzeć na między innymi tryby – znajdziecie tutaj wariant rozgrywki przypominający dominację, search & destroy czy też typowy TDM. Autorzy zaproponują również skirmish, w której otrzymamy możliwość sprawdzania zróżnicowanego sprzętu. W trakcie meczów skorzystamy nie tylko z broni ale również ciekawych gadżetów – na rozgrywce zobaczycie personalizację postaci.

W Boundary znajdziemy sześciu zróżnicowanych operatorów i każdy charakteryzuje się własnymi atutami oraz słabościami. Dla przykładu IlseShielder może włączyć specjalną tarczę, a jednocześnie korzysta z dwóch działek do eliminowania wrogów.

Boundary nie ma nadal daty premiery, ale jeśli jesteście zainteresowani strzelanką – sprawdźcie gameplay oraz zwiastun.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Boundary Sony Interactive Entertainment Surgical Scalpels