Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.04.2020 16:04
Boundary
1338V

Boundary trafi na PS4. Sony zapowiada ujawnienie 5 nowych gier zmierzających na PlayStation 4

Świat wzdycha na myśl o PS5? Sony ma najwidoczniej jeszcze wiele do zaoferowania graczom na PS4. Firma właśnie zapowiedziała prezentację pięciu nowych produkcji zmierzających w tym roku na PlayStation 4. Pierwszym tytułem jest Boundary.

Gracze wciąż wyczekują nowych informacji o PS5, ale nie możemy zapomnieć o PS4. Firma właśnie zapowiedziała, że jeszcze dzisiaj przedstawi pięć produkcji, które w 2020 roku trafią na PlayStation 4. Tytuły będą prezentowane w kolejnych godzinach, a na dobry początek możemy zapoznać się z Boundary.

Japoński producent podkreśla, że wszystkie ujawnione tytuły będą dostępne jeszcze w tym roku na PlayStation 4 – oczywiście wszystkie szczegóły pozycji znajdziecie na naszym portalu, więc zapraszam do częstego wpadania na PPE.

Boundary na PS4

Boundary to taktyczny shooter, którego akcja została osadzona w kosmosie. Gracze mogą liczyć na ciekawe pojedynki wykorzystujące realia miejscówek – na wielu mapach zainteresowani będą strzelać w warunkach zerowej grawitacji.

Deweloperzy z Chin postawili na system klas, a podczas rywalizacji wcielimy się w sześć zróżnicowanych specjalistów. Gracze skorzystają także z rozbudowanej personalizacji, ciekawych gadżetów i jetpacków. 

Zespół potwierdził na blogu PlayStation, że główne elementy Boundary zostały już opracowane i teraz autorzy skupiają się na dopracowaniu połączenia sieciowego. Twórcy pracują także nad rozbudowaniem zawartości – w tym broni, map i elementów do upiększenia żołnierzy.

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/04/02/outer-space-fps-boundary-comes-to-ps4-this-year/

Tagi: Boundary playstation 4 ps4 sony Sony Interactive Entertainment Surgical Scalpels