Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2020 13:56
Cyberpunk 2077 Platyna Trofea
8840V

Cyberpunk 2077 z pierwszą zdobytą platyną. CD Projekt RED potwierdza ważny moment w pracy nad grą

W najbliższy piątek odbędzie się kolejny Night City Wire, a jeszcze przed tym wydarzeniem CD Projekt RED potwierdził ważną wiadomość. Pierwsza osoba zdobyła już platynowy pucharek w Cyberpunku 2077, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku. W listopadzie powinniśmy wkroczyć do Night City.

W zeszłym tygodniu CD Projekt RED zaprosił graczy na trzeci odcinek Night City Wire. Teraz deweloperzy chcą przedstawić graczom gangi, więc podczas prezentacji powinniśmy spojrzeć na nowe materiały z samej rozgrywki.

Twórcy jeszcze oficjalnie nie zakończyli prac nad tytułem, ale najwidoczniej zmierzają w dobrym kierunku. Łukasz Babiel (szef działu QA) zaprezentował na Twitterze zdobytą platynę w Cyberpunku 2077.

Jest to ważny szczegół, który potwierdza, że deweloperzy już nie tylko mogą ukończyć grę od początku do końca (to wiemy od kilku miesięcy), ale mogą także wykonać wszystkie niezbędne zadania, by zdobyć upragniony przez wielu pucharek.

Łukasz Babiel potwierdził, że trudno aktualnie powiedzieć, ile zajmie zdobycie wszystkich trofeów w Cyberpunk 2077, ponieważ w tym wypadku była to praca grupowa, a jednocześnie w międzyczasie wykonano inne testy, ale wkrótce CD Projekt RED rozpocznie speedruny, więc w przyszłości powinniśmy otrzymać konkretne szczegóły dotyczące czasu ukończenia gry.

Zamierzacie zmierzyć się z platyną/calakiem z Night City? Sprawdźcie postać Lizzy Wizzy.

Źródło: Twitter: pjpkowski

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077