Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.09.2020 18:40
Lizzy Wizzy
3410V

Cyberpunk 2077. Twórcy przedstawiają Lizzy Wizzy, postać piosenkarki "Grimes"

CD Projekt RED przedstawia Lizzy Wizzy, czyli postać, w którą wcieli się piosenkarka o pseudonimie Grimes.

Twórcy Cyberpunk 2077, CD Projekt RED, przedstawili już pewien czas temu parę gangów - warto wyróżnić przede wszystkim tych z nienaruszalnym kodeksem moralnym, w którym honor i sprawiedliwość to kwestia śmiertelnie poważna - Valentinos. Wspomnieć trzeba również o Kang-Tao, czyli chińskiej firmie specjalizującej się w usługach bezpieczeństwa.

Teraz Polacy przedstawiają, za sprawą najnowszego numeru magazynu Cybr, osobę Lizzy Wizzy, czyli postać, w którą wciela się piosenkarka posługująca się pseudonimem Grimes. Mogliśmy ją zauważyć już na tegorocznej gali The Game Awards, na której poświęcono jej ponad 3 minuty.  

Artystka po imprezie w branży gamingowej wstawiła na swoim Twitterze wpis, pokazując przy tym cyborga, który, za sprawą jej głosu, będzie przeprowadzał koncerty w pozycji polskich deweloperów. Oprócz tego, z rzeczoną postacią będzie powiązany pewien mroczny wątek, który dane nam będzie poznać już 19 listopada. 

Patrząc na poniższy wpis CD Projekt RED, cyborg przeszedł parę zmian. Na pierwszy rzut oka widzimy długie, różowe włosy, a nie zielonego irokeza. 

Źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-grimes-lizzy-wizzy/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077