Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.09.2020 15:45
Remedy entertainemnt
3354V

Remedy Entertainemnt rozdaje za darmo swoją grę z okazji 25. rocznicy zespołu

Remedy Entertainment, fińscy deweloperzy, świętują 25. rocznicę zespołu. Z tej okazji ekipa rozdaje za darmo każdemu zainteresowanemu swoją pierwszą grę, jaką jest Death Rally.

Remedy przedwczoraj oznajmiło, że są już na rynku od 25 lat. Fińscy deweloperzy obchodzili dokładnie 11 września bieżącego roku 25. rocznicę ekipy, rozdając przy tym każdemu fanowi pierwszą stworzoną przez nich grę od podstaw - Death Rally. 

Jest to dosyć chaotyczny tytuł, w którym bierzemy udział w przeróżnych wyścigach. Naszym zadaniem jest oczywiście dojechanie do mety jako pierwszy, zadając przy tym wiele szkód pojazdom przeciwników. Tytuł posiada także zaimplementowany tryb fabularny, który polega na zarabianiu pieniędzy. Przeznaczamy je na ulepszanie naszego "samochodu śmierci", aby był jeszcze bardziej zabójczy dla przeciwników.

Wracając do samych deweloperów, w przeciągu ostatnich lat wydali parę gier, o których było głośno. Mowa tutaj m.in. o Alan Wake, przygodzie tytułowego pisarza, która zaciekawiła każdego fana mrocznych przygód, a także o Control, które wiele odbiorców wspomina źle przede wszystkim przez słabą optymalizację.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/death-rally-classic/free

Tagi: remedy