Godfall na rozgrywce z PS5 wygląda niezwykle efektownie. Twórcy odwołują się do słów Microsoftu

Gry
2913V
Godfall na rozgrywce z PS5 wygląda niezwykle efektownie. Twórcy odwołują się do słów Microsoftu
Iza Łęcka | 03.09.2020, 08:17

Godfall zostało zaprezentowane na kolejnym klipie, który prezentuje jakość rozgrywki z PS5. Niespodziewanie, Counterplay Games zatytułowało materiał bezpośrednio odwołując się do ostatniej zapowiedzi Microsoftu.

Zespół odpowiedzialny za Godfall regularnie prezentuje tytuł potwierdzając tym samym, że będzie gotowy na końcówkę roku i nie zawiedzie sympatyków żądnych widowiskowych pojedynków w potężnych zbrojach.

Z zeszłym miesiącu mogliśmy przyjrzeć się między innymi długiemu gameplayowi oraz kolejnemu Valorplate, tymczasem w nocy pojawił się najnowszy materiał udostępniony przez Counterplay Games. Deweloperzy przedstawili niezwykle efektowny i całkiem dynamiczny pojedynek, podczas którego bohater korzysta z różnych ataków i rozprawia się z przeciwnikiem.

Studio zatytułowało materiał „Mentally, we're on PS5”, co pozwala nam przypuszczać, że dokładnie tak będzie prezentować się Godfall na PlayStation 5, jednak użyte określenie wydaje się nieprzypadkowe. Przypomnijmy, że na początku miesiąca Microsoft opublikował na Twitterze zdjęcie potwierdzające tegoroczną premierę Xboksa Series X z dopiskiem „Mentally, we're here”. Trudno powiedzieć, czemu miało służyć owe odwołanie.

Jak jednak wiadomo, Godfall jeszcze w tym roku zawita na PlayStation 5. Deweloperzy wciąż nie wskazują konkretnej daty, choć pozycja może być dostępna na premierę PS5 – pozostaje nam wyczekiwać na pełną listę debiutujących wspólnie z next-genem produkcji, które już za niedługo powinny zostać wskazane przez Sony.

Źródło: YouTube.com Twitter: Xbox

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper