Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2020 22:37
Borderlands 3 Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck
633V

Borderlands 3 Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck zapowiedziany. Zwiastun przygotowuje na przygodę

Gearbox Software zapowiedziało czwarty, fabularny dodatek do Borderlands 3. Gracze tym razem wyruszą w surrealistyczną podróż, której pierwszy zwiastun potrafi faktycznie zachęcić do przygody. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na zbliżającą się premierę.

Gearbox Software już kilka dni temu zapowiedziało nowe rozszerzenie do Borderlands 3 i właśnie otrzymaliśmy pełną prezentację dodatku. Historia zatytułowana „Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck” będzie dostępna od 10 września i zdaniem deweloperów – gracze mogą szykować się na „dziką i surrealistyczną podróż”.

Twórcy zaproszą nas tym razem do Vaulthalli, gdzie mamy odnaleźć największą tajemnicę galaktyki – co sprawia, że psychole z Borderlandsów są obłąkane? Gracze mogą szykować się na zaskakującą opowieść, w której nie zabraknie dziwnych przeciwników oraz efektownych pojedynków.

Opublikowany materiał w dobry sposób przedstawia wydarzenia i muszę przyznać: całość wygląda naprawdę ciekawie. Mam wrażenie, że Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck może sprawić, że część graczy powróci do Borderlands 3 i tę sytuację powinno wykorzystać Gearbox Software.

Twórcy muszę przedstawić nowe szczegóły dotyczące rozwoju pozycji. Shooter otrzymał już szereg dodatków, ale możemy podejrzewać, że autorzy będą rozwijać grę kolejnym zestawem DLC. Take-Two potwierdziło już chęć przerzucenia kolejnych pozycji na next-geny i pewnie Borderlands 3 wskoczy na nowe urządzenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software