Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.09.2020 09:30
Crash Bandicoot 4 nowy zwiastun
1267V

Crash Bandicoot 4 na nowym zwiastunie. Twórcy zapowiadają wersję demo gry

Activision opublikowało właśnie nowy zwiastun nadchodzącej, czwartej pełnoprawnej odsłony przygód niesfornego Jamraja. Twórcy zapowiadają nim wersję demonstracyjną. 

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier nadchodzących miesięcy. Zaledwie kilka dni temu twórcy potwierdzili zbliżającą się wersję demo, a niedługo po tym dostaliśmy zapis z wczesnego dostępu - Roger miał okazję sprawdzić go osobiście i podzielił się wrażeniami w tekście, który przedwczoraj pojawił się na stronie. 

Jeśli chcecie przekonać się na własną rękę, co przyniesie Crash Bandicoot 4, to w przyszłym tygodniu (dokładnie 16 września) będziecie mogli sprawdzić wersję demonstracyjną - do dyspozycji dostaniemy trzy poziomy z pełnej gry. Aby nieco podgrzać oczekiwania, Activision udostępniło bardzo interesujący zwiastun wersji demo

Materiał potwierdza to, o czym mówiło się od dawna - podczas zabawy w wersji próbnej dostaniemy do dyspozycji dwie postacie: Crasha oraz Dr. Neo Cortexa. Będziemy mogli przemierzać świat prehistoryczny (z ogromnym T-Rex'em), lodową krainę oraz lokację pełną gorących, lawowych jezior. Wszystko to pokazano na wspomnianym wideo, sprawdźcie sami:

Tagi: activision freestyle games Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob