Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2020 17:10
Crash Bandicoot 4 Tawna
2023V

Crash Bandicoot 4 wygląda fantastycznie. Twórcy potwierdzają wersję demo

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas został zaprezentowany na nowej rozgrywce. Toys for Bob za pomocą materiału potwierdza nową postać – gracze wcielą się w Tawnę. Jednocześnie zespół ujawnił przygotowanie wersji demonstracyjnej, ale demo trafi wyłącznie do niektórych fanów gry.

Tawna to kolejna bohaterka z Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas, którą pokierujemy w pełnej wersji gry. Twórcy już wcześniej potwierdzili, że zamierzają rozbudować zestaw postaci i dzisiaj możemy mieć pewność, że gracze wcielą się w dziewczynę Crasha.

Tawna Bandicoot to miłość głównego bohatera serii, która pojawiła się w czterech odsłonach: Crash Bandicoot, Crash Boom Bang!, kolekcji N. Sane Trilogy (pierwsza gra) oraz w Crash Team Racing: Nitro-Fueled. Tawna posiadała także cameo w Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex i Crash Twinsanity.

Activision potwierdziło także, że gracze mogą liczyć na demo, ale dwa etapy zostaną udostępnione wyłącznie klientom, którzy zamówili Crash Bandicoot 4 w wersji cyfrowej przed premierą. Pliki zostaną udostępnione 16 września.

Warto przypomnieć, że najnowszy Crash pojawił się na między innymi State of Play oraz Opening Night Live – jak widać Activision chce promować grę w każdym możliwym miejscu, a dodatkowo wrzuca materiał na YouTube.

Źródło: YouTube + Twitter

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob