Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.09.2020 13:30
Immortals Fenyx Rising długi gameplay
807V

Immortals Fenyx Rising na długim materiale. Ubisoft prezentuje prawie 1.5 godziny rozgrywki

Jeden z ciekawszych projektów Ubisoftu, który zaprezentowano podczas ostatniego pokazu gier studia, otrzymał właśnie niezwykle długi zapis rozgrywki. 

Immortals Fenyx Rising to bez wątpienia jeden z tych tytułów, które podczas Ubisoft Forward 2020 spotkały się z największym zainteresowaniemNie obyło się bez porównań do innego, głośnego tytułu, czego oczywiście nie mogło zabraknąć, ale sam odniosłem się do tego, dzieląc się z Wami moimi wrażeniami po kilku godzinach spędzonych we wspomnianej grze od Ubisoftu

Teraz sami możecie wyrobić sobie jeszcze dokładniejsze zdanie na jej temat, albowiem na kanale twórców, na YouTube, ukazał się prawie 90-minutowy zapis rozgrywki. Możemy się tam bliżej przyjrzeć elementem zagadek logicznych, krainie Hefajstosa i oczywiście samym przeciwnikom oraz walce przeciwko nim. 

Osobiście polecam przyjrzeć się bliżej walce z jednym z bossów (okolice 27 minuty filmu) oraz rozwiązywaniu jednej z zagadek logicznych, z którą sam miałem okazję się bawić w grze (ok. 1:18:30). Dajcie znać, jakie macie wrażenia po tym, jak możecie zobaczyć tak dużą część rozgrywki. Jestem przekonany, że niektórzy spojrzą na Immortals Fenyx Rising z większą przychylnością, a inni jeszcze bardziej zobaczą inspiracje czerpane z The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/09/immortals-fenyx-rising-gameplay/

Tagi: Immortals Fenyx Rising Ubisoft