Destiny świętuje 6. urodziny. Bungie zdradza kosmiczne liczby i pokazuje nowe podklasy

News
929V
Destiny świętuje 6. urodziny. Bungie zdradza kosmiczne liczby i pokazuje nowe podklasy
Wojciech Gruszczyk | 10.09.2020, 16:25

Bungie postanowiło podsumować sześcioletni rozwój uniwersum Destiny. W tym czasie deweloperzy zapewnili dwie produkcje i wiele najróżniejszych dodatków. Poznajcie szczegóły i sprawdźcie materiały pokazujące nowe podklasy.

Bungie przeszło długą drogę w przypadku Destiny. Twórcy na początku pracowali dla Activision, ale otrzymali zgodę i powrócili do cenionej niezależności. Deweloperzy mogą nawet rozwijać stworzone IP i teraz poznaliśmy kilka naprawdę interesujących statystyk.

Studio rozwija Bungie od 6 lat i w tym czasie do walki z przeciwnikami wyruszyło ponad 167 milionów Strażników, którzy przez 8,6 miliardów godzin dzierżyli Światło. To dokładnie tyle ile potrzebuje światło, by dotrzeć ze Słońca na Ziemię… 4 806 razy. Twórcy ujawnili również, że w tym czasie społeczność zebrała ponad 8,5 miliona dolarów na Little Lights i godne cele na całym świecie.

Opublikowano także szczegóły dotyczące statystyk poszczególnych klas:

„Tak więc, jeśli chodzi o obronę ludzkości, niezależnie od tego, czy jesteście wśród 31% tych, którzy burzą, 31% tych, którzy kochają kosmiczną magię, czy 38% tych, którzy sprawiają, że peleryny wyglądają świetnie, jesteśmy zaszczyceni, że zdecydowaliście się uczynić Wieżę waszym domem. A teraz, gdy stoimy w przededniu nowej ery, gotowi do wyjścia Poza Światło, powinniśmy przynajmniej spróbować trochę tortu... Od Farmy aż po Księżyc to była szalona przygoda i jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nam w niej towarzyszycie. Za przyszłość, zapalmy świeczki i świętujmy z przyjaciółmi – wszystkiego najlepszego, Destiny!”

Słowa o torcie pojawiają się w tym momencie nie bez powodu. Jak wiadomo Destiny otrzyma swoją książkę kucharską, a gracze mogą teraz zapoznać się z przepisem z Destiny: The Official Cookbook na pyszny czekoladowy „Nieskończony Las”. Twórcy zachęcają także do odwiedzania sklepu, gdzie możecie znaleźć nowy urodzinowy kubek, koszulkę, a nawet foremki do wykrawania ciastek Destiny.

Na deser możecie zapoznać się z konkretnymi materiałami. Twórcy zaprezentowali trzy zwiastuny pokazujące nowe podklasy – znajdziecie tutaj szczegóły Czarownika Władcy Cieni, Tytana Behemota oraz Łowcy Widmo.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper