Iza Łęcka Iza Łęcka 22.07.2020 12:01
Oficjalna Książka Kucharska Destiny
551V

Destiny z oficjalną książką kucharską. Bungie oraz Insight Editions prezentują szczegóły

Destiny to nie tylko zwiedzanie planet i walka z kolejnymi bossami. Bungie idzie o krok dalej i oferuje oddanym graczom nie lada gratkę - opracowano książkę kucharską, która czerpie garściami z uniwersum. Poznaliśmy szczegóły Destiny: The Official Cookbook.

Bungie posiada rozbudowane plany na rozwój Destiny i choć Destiny 2: Poza Światłem zadebiutuje w późniejszym terminie, uwagę wiernych fanów produkcji może przykuć nowy produkt rozszerzający uniwersum Strażników, który oferuje możliwość zakosztowania w smakołykach z całego Układu Słonecznego.

Oficjalna Książka Kucharska Destiny (Destiny: The Official Cookbook) jest przeładowana przepisami inspirowanymi serią rozwijaną od kilku lat przez Bungie. Autorka Victoria Rosenthal wykorzystuje motywy z gry oraz kultowe miejsca, przedstawiając ulubione potrawy Strażników.

„W swych podróżach dookoła świata, na jakie zdecydowała się po wydarzeniach Czerwonej Wojny, Eva Levante zebrała nie tylko najróżniejsze przepisy kulinarne od Strażników spotkanych na swojej drodze, ale poznała też przygody jakich oni doświadczyli, które również postanowiła spisać. W ten sposób fani gry mogą udać się na kulinarną przygodę przez Układ Słoneczny, poznając kolejne pozycje na liście różnorodnych potraw zawartych w tej książce i samemu je wypróbowując, dzięki dokładnym instrukcjom i kolorowym zdjęciom.”

W Destiny: The Official Cookbook znajdą się przepisy idealne dla wszystkich Łowców, Tytanów i Czarowników, którzy odkładając kontroler lub myszkę, chcą pozostać w świecie Bungie – tym razem rozwijając swoje kulinarne zdolności i rozwijając zmysł smaku.

Oficjalna Książka Kucharska Destiny jest dostępna w cenie 37,99 euro, a można ją zamówić na witrynie Bungie. Premierę zaplanowano na sierpień.

Destiny książka kucharska 1

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Blizzard bungie Destiny 2 Destiny: The Official Cookbook Oficjalna Książka Kucharska Destiny