Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2020 20:05
Ubisoft Forward
2142V

Ubisoft Forward zaprezentuje nowe gry. Oglądajcie z nami pokaz Ubisoftu

Wrześniowy Ubisoft Forward odbędzie się już dzisiaj, więc gracze mogą szykować się na poznanie nowych produkcji francuskiego studia. Ubisoft na wydarzeniu opowie także o wcześniej zapowiedzianych grach i na pewno możemy mieć pewność, że nie będziemy się nudzić.

Ubisoft przygotowuje się do kilku wielkich premier i właśnie te gry będą prezentowane na Ubisoft Forward. Gracze mogą mieć pewność, że zobaczą Watch Dogs: Legion, Assassin’s Creed Valhalla, ale także usłyszymy o nowej wersji Gods & Monsters, czyli Immortals: Fenyx Rising (sprawdźcie szczegóły).

Będzie to na pewno dobry moment, by spojrzeć na nowe materiały z Londynu oraz nadchodzącej przygody wikingów. Ubisoft przygotowuje się do dwóch premier, więc możemy mieć pewność, że na imprezie nie zabraknie szczegółów właśnie z tych gier.

Firma powinna także opowiedzieć o nowościach z Rainbow Six Siege, Ghost Recon Breakpoint oraz The Division 2, ponieważ do tych trzech pozycji zmierzają nowości, które ponownie rozbudują zabawę i pozwolą graczom spędzić kolejne godziny na serwerach.

Wiele na to wskazuje, że na Ubisoft Forward zobaczymy także Prince of Persia: The Sands of Time Remake, ponieważ tytuł pojawił się dzisiaj na rosyjskim UplayZamierzacie oglądać konferencję? Wpadnijcie na PPE o 21:00.

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla Prince of Persia the division 2 Ubisoft Ubisoft Forward Watch Dogs Legion