Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2020 11:04
Prince of Persia: The Sands of Time Remake
2372V

Prince of Persia: The Sands of Time Remake wyciekł na Uplay. Rosjanie pokazali banner gry [Aktualizacja #1]

Ubisoft wieczorem zaprezentuje Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Odświeżona przygoda została przedstawiona na bannerze, który przed czasem wylądował na rosyjskim Uplay. Szykuje się wielki powrót znanego bohatera. [Aktualizacja #1]

Kilka godzin temu wspominaliśmy o przecieku z Amazonu, tymczasem teraz możemy być pewni, że nadciąga Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Na rosyjskim Uplay pojawił się banner gry, która potwierdza, że Ubisoft oficjalnie zapowie odświeżone wydanie „Piasków Czasu”.

Prince of Persia: Piaski Czasu zadebiutowało w 2003 roku. Gra jest dostępna między innymi na PlayStation 2, pierwszym Xboksie, PC, ale trafiła także na dwie platformy Nintendo: Game Boy Advance oraz GameCube.

Oryginalną historię mogliśmy ukończyć w około 9 godzin, tymczasem aktualnie jeszcze nie wiemy, jak deweloperzy Ubisoftu wpłynęli na produkcję i czy zaoferują dodatkową zawartość. Francuski gigant może wykorzystać okazję i rozbudować akcję, co skutecznie przyciągnie do tytułu dodatkowe grono odbiorców.

Przeciek z ubiegłego miesiąca okazał się częściowo prawdziwy – wtedy to mało znany sklep jako pierwszy wrzucił do swojego katalogu Prince of Persia Remake i choć wielu nie wierzyło w prawdziwość owych doniesień, już wkrótce otrzymamy możliwość powrotu na Bliski Wschód.

Prince of Persia The Sands of Time Remake

[Aktualizacja #1]

Pojawiły się nowe materiały z gry:

Prince of Persia The Sands of Time Remake 1

Źródło: https://www.resetera.com/threads/prince-of-persia-the-sands-of-time-remake-leaked-banner-image-from-russian-uplay.283802/

Tagi: Prince of Persia Prince of Persia: The Sands of Time Prince of Persia: The Sands of Time Remake