Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2020 07:00
Immortals Fenyx Rising wyciekło w sklepie Microsoftu
836V

Immortals Fenyx Rising wyciekło w sklepie Microsoftu. Znamy datę premiery i oglądamy screeny

Ubisoft nie ma szczęścia do swoich wielkich gier. Immortals Fenyx Rising to kolejna produkcja, której szczegóły poznaliśmy przed prezentacją, tym razem za sprawą sklepu Microsoftu. Sprawdźcie szczegóły.

Jak mówi przysłowie: "historia lubi się powtarzać" i dokładnie tę sytuację możemy obserwować w przypadku Ubisoftu. Już jakiś czas temu PlayStation Store potwierdziło przecieki o Far Cry 6, natomiast obecnie to sklep Microsoftu zdradził szczegóły Immortals Fenyx Rising. Niestety, Ubisoft ostatnio nie ma szczęścia do przedstawiania nowych produkcji. Musimy pamiętać, że właśnie omawiana gra to w zasadzie nowe wcielenie Gods & Monsters.

Zgodnie z przedstawionymi informacjami, Immortals Fenyx Rising jest rozwijane przez Ubisoft Quebec, a premiera odbędzie się 3 grudnia 2020 roku. Gra zajmuje 30GB i posiadacze Xboksów One X mogą liczyć na ulepszoną oprawę (wsparcie HDR10 + 4K Ultra HD). Tytuł to kolejna gra Ubisoftu, która wykorzystuje technologię Smart Delivery, więc kupimy grę raz i zagramy na dwóch Xboksach – jednocześnie otrzymamy wersję dedykowaną dla Xboksa Series X.

Immortals Fenyx Rising przedstawia historię Fenyxa, który jest ostatnią nadzieją bogów:

„Wciel się w Fenyxa, by wyruszyć w misję ocalenia greckich bogów od mrocznego przekleństwa. Walcz z mitologicznymi potworami, posiądź legendarne moce bogów i w epickiej walce pokonaj Tyfona, najgroźniejszego tytana z greckiej mitologii.”

W tytule staniemy do walki z mitycznymi i legendarnymi bestiami – cyklopami, meduzami czy też Minotaurem. Zapewniona zostanie walka w powietrzu oraz dynamiczne starcia w zwarciu. Podczas rozgrywki wykorzystamy szereg umiejętności, nie zabraknie również różnorodnego uzbrojenia.

Pierwsze screeny zapowiadają całkiem przyjemnie wyglądającą przygodę. Trzeba przypomnieć, że już po pierwszej prezentacji Gods & Monsters, gra została określona jako „The Legend of Zelda of Ubisoftu”.

Immortals Fenyx Rising zostanie szczegółowo zaprezentowany na Ubisoft Forward.

Immortals Fenyx Rising screen 1

Immortals Fenyx Rising screen 2

Immortals Fenyx Rising screen 3

Immortals Fenyx Rising screen 4

Immortals Fenyx Rising screen 5

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/immortals-fenyx-rising/c07kjzrh0l7s?

Tagi: gods Immortals Fenyx Rising Ubisoft