Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2020 08:09
Prince of Persia Remake
946V

Prince of Persia Remake na Ubisoft Forward? Gra pojawiła się na Amazonie

Na dzisiejszym Ubisoft Forward możemy się spodziewać Prince of Persia Remake. Ubisoft może sięgnąć po swoją wielką markę, a na dobry początek zaproponuje graczom odświeżone wydanie. Tytuł zawitał już na Amazonie.

Wieczorem odbędzie się Ubisoft Forward, podczas którego powinniśmy spojrzeć na pierwszy materiał z Prince of Persia Remake. Francuskiemu producentowi po raz kolejny nie udało się dochować tajemnicy – w nocy na brytyjskim Amazonie pojawiła się zakładka z grą, która została ukryta po tym jak kilka serwisów wspomniało o tytule. Gracze jednak przygotowali screena z oferty, który możecie zobaczyć poniżej.

O Prince of Persia Remake wspomniał Jason Schreier, a już 19 sierpnia pozycja znalazła się w katalogu pierwszego sklepu. Nie wiemy jak dokładnie będzie brzmieć tytuł oraz którą odsłoną zajął się francuski gigant branży, jednak adnotacja „remake” pozwala przypuszczać, że podjęto śmiałe decyzje o kompletnym odświeżeniu kultowej produkcji.

W ostatnim czasie mówiło się również, że Prince of Persia Remake zadebiutuje tylko na PlayStation 4 i Nintendo Switchu, ale Daniel Ahmad zdążył już potwierdzić, że doniesienia nie są prawdziwe i tytuł nie trafi na konsolę Nintendo. Ponadto, na Amazonie pojawiła się wersja na Xboksa One.

Ubisoft Forward rozpocznie się o 21:00. Miejmy nadzieję, że nie jest to jedyna niespodzianka przygotowywana przez studio.

Prince of Persia Remake Amazon

Źródło: https://www.psu.com/news/prince-of-persia-ps4-remake-listed-on-amazon-ubisoft-forward-announcement-seems-likely/

Tagi: Prince of Persia Prince of Persia Remake Ubisoft Ubisoft Forward