Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2020 17:26
Xbox Series X i Xbox Series S
2853V

Xbox Series X i Xbox Series S z oficjalnymi specyfikacjami. Microsoft pokazuje oba next-geny

Microsoft zaprezentował oficjalne specyfikacje Xboksa Series X i Xboksa Series S. Korporacja podsumowuje wszystkie udostępnione wcześniej informacje, potwierdza plotki i pokazuje nawet kilka ładnych fotek swoich dwóch next-genów.

Fani marki Xbox nie mogą się dzisiaj nudzić. Microsoft potwierdził amerykańską cenę i datę premiery Xboksa Series X, ujawnił połączenie Xbox Game Pass z EA Play, pokazał pełną prezentację Xboksa Series S, a nawet otrzymaliśmy szczegóły premiery nowej generacji w Polsce. Jest to dzień przeładowany świetnymi informacjami dla miłośników amerykańskiej konsoli, a możemy mieć pewność, że to nie koniec.

Microsoft potrafi świętować 25-lecie marki PlayStation w Stanach Zjednoczonych i właśnie otrzymaliśmy konkretne szczegóły dotyczące obu next-genów. Firma zaprezentowała pełną specyfikację Xboksa Series X i Xboksa Series S:

Xbox Series X i Xbox Series S specyfikacja

(kliknij by powiększyć)

Potwierdziły się tym samym przecieki, według których Xbox Series S charakteryzuje się mocą na poziomie 4 teraflopów, ale dzięki nowoczesnemu CPU ma zapewnić rozgrywkę w rozdzielczości 1440p i 60 klatkach na sekundę (do 120 fps). Taka jakość zabawy będzie możliwa dzięki licznym technologiom, o które zadbali inżynierowie z Redmond.

Na deser możemy sprawdzić kilka ładnych fotek

Xbox Series S - zdjęcia - 0

Xbox Series S - zdjęcia - 2

Xbox Series S - zdjęcia - 3

Xbox Series S - zdjęcia - 4

Xbox Series S - zdjęcia - 5

Xbox Series S - zdjęcia - 6

Xbox Series S - zdjęcia - 7

Xbox Series S - zdjęcia - 8

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/09/09/introducing-xbox-series-s/

Tagi: specyfikacja Xbox Series S Xbox Series X