Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2020 19:32
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint
1421V

Ghost Recon Breakpoint otrzyma nową zawartość. Ubisoft pokazuje Red Patriot

Ubisoft jeszcze przed czwartkowym wydarzeniem potwierdził nową zawartość dla Ghost Recon Breakpoint. Przygoda duchów zostanie rozbudowana o nowy misje i pierwsze szczegóły Czerwonego Patrioty zostały ujawnione przez deweloperów.

W czwartek odbędzie się wrześniowy Ubisoft Forward, ale korporacja z Francji podczas pokazu najwidoczniej nie chce skupiać się na Ghost Recon Breakpoint. Już dzisiaj możemy sprawdzić nową zawartość, która pozwoli graczom zmierzyć się z kolejnym zagrożeniem.

Czerwony Patriot to płatne rozszerzenie do Ghost Recon Breakpoint, które zawiera dziesięć nowych misji i ekskluzywne nagrody. Twórcy udostępnią wszystkim zainteresowanym dwa pierwsze zadania i pozwolą sprawdzić wstęp do wydarzeń. Jeśli jednak jesteście posiadaczami Przepustki Sezonowej, to otrzymacie rozszerzenie za darmo.

Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun, który powinien szczególnie zainteresować oddanych fanów tego IP. Ubisoft rozpoczął już wielką naprawą Ghost Recon Breakpoint i jak widać zespół teraz chce zająć się również odpowiednim rozszerzeniem tytułu.

Możemy mieć pewność, że to nie koniec atrakcji, ponieważ Ubisoft zapowiedział, że chce w kolejnych miesiącach wciąż rozwijać Ghost Recon: Breakpoint. Aktualnie jednak musimy skupić się na Czerwonym Patriocie, a pewnie później poznamy nowości zmierzające do gry.

Źródło: https://ghost-recon.ubisoft.com/game/pl-pl/news-updates/3bAQGLv6KRGI45dfQqptzJ/tom-clancys-ghost-recon-breakpoint-red-patriot-adventure-teaser

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft