Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 21:21
Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas
957V

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas pojawił się na ONL, ale mogliśmy liczyć na więcej

Activision chce mieć pewność, że każdy gracz będzie przygotowany na premierę Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, więc dzisiaj mamy okazję spojrzeć na kolejny materiał z nowej gry Toys for Bob. Twórcy tym razem nie zaprezentowali nam większej rozgrywki.

Activision nie śpieszyło się z rozwijaniem historii Crasha, choć wydawca podszedł do tego IP w należyty sposób. Na początku odświeżyliśmy sobie trzy historie, później wskoczyliśmy w różne maszyny, a po sprawdzeniu zainteresowania wśród publiki, rozpoczęto prace nad zupełnie nową historią. Tym razem przygoda Crasha jest opracowywana przez zespół Toys for Bob, autorów między innymi Spyro Reignited Trilogy.

Zgodnie z zapewnieniami deweloperów, Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas zapewni klasyczne doświadczenie, które zostanie ubrane w nowe szaty i przyprawione odpowiednio odświeżoną rozgrywką. Od pierwszych zapowiedzi mogliśmy natrafić na specjalne maski, których zadaniem będzie zaoferowanie kilku nowych mechanik.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na ONL

Wy też liczyliście na zupełnie nowy gameplay? Zamiast tego Crash pojechał do pustej Kolonii i sytuację próbował ratować jeden z deweloperów, ale mogliśmy liczyć na znacznie więcej. Na materiale zobaczycie wymagające poziomy.

Tagi: activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob