Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2020 21:31
Call of Duty Black Ops: Cold War
1101V

Twórcy Call of Duty Black Ops: Cold War zapraszają na prezentację. Nadciąga pokaz trybu sieciowego

Już w tym tygodniu otrzymamy pełny wgląd w tryb sieciowy Call of Duty Black Ops: Cold War. Wybrani szczęśliwcy już zapoznali się z rozgrywką multiplayer z produkcji Treyarch, więc fani serii mogą szykować się na szereg materiałów.

Już w zeszłym tygodniu pojawił się pierwszy gameplay z trybu sieciowego Call of Duty Black Ops: Cold War, ale był to wyłącznie krótki przeciek. Większość streamerów postanowiła dotrzymać wyznaczonego embargo, więc konkretna rozgrywka zostanie dopiero zaprezentowana.

W najbliższą środę o godzinie 19:00 rozpocznie się pokaz zmagań multiplayer z Call of Duty: Black Ops - Cold War, po którym otrzymamy szereg nowych fragmentów rozgrywki. Dziennikarze oraz streamerzy otrzymali szansę sprawdzenia kilku trybów, więc wszyscy zainteresowani będą gotowi na premierę gry.

Activision rozsyła także specjalne paczki, które zawierają „kod na atomówkę” – to pewnie ten wybuch zmieni mapę z Call of Duty: Warzone.

Call of Duty Black Ops: Cold War otrzyma również fabularną historię oraz tryb zombie. W kampanii otrzymamy możliwość stworzenia bohatera, a twórcy chcą zaproponować graczom mocną opowieść, która otrzyma nawet kilka zakończeń – poznajcie pierwsze szczegóły.

Źródło: Twitter: CallofDuty i charlieINTEL

Tagi: Activision Call of Duty Black Ops: Cold War Treyarch