Xbox Series S coraz bliżej. ESRB i wydawca zmienili już oznaczenie konsol Microsoftu

Gry
1539V
Xbox Series S coraz bliżej. ESRB i wydawca zmienili już oznaczenie konsol Microsoftu
Wojciech Gruszczyk | 07.09.2020, 19:00

Microsoft powinien szykować się do ujawnienia Xboksa Series S. Konkretne szczegóły dotyczące konsol nowych generacji Microsoftu zostały już przedstawione ESRB oraz jednemu z dużych wydawców. Firmy nie informują już o „Xboksie Series X”.

Sony powinno szykować się do ujawnienia ceny oraz daty premiery PS5, ale przed trudniejszym wyzwaniem stoi Microsoft. Korporacja z Redmond ma do zaprezentowania jeszcze jedną konsolę, ale najwidoczniej kolejne firmy już otrzymują szczegóły dotyczące nazewnictwa nowej generacji od Amerykanów.

Interesującą sytuację związaną z między innymi ESRB dostrzegli gracze. Amerykańsko-kanadyjska organizacja zajmująca się klasyfikacją gier nie uwzględnia w szczegółach „Xboksa Series X”– zamiast tego widzimy „Xbox Series”. Identyczną sytuację dostrzeżono w bazie danych Koch Media – wydawca nie wspomina już o Xboksie Series X, a informuje, że gra zadebiutuje na „Xbox Series”.

Wcześniej w obu miejscach widzieliśmy „X” w nazwie konsoli Microsoftu, ale teraz nadszedł czas na odpowiednie określenie – dzięki temu firmy będą mogły od razu informować o obu next-genach Amerykanów. Możemy nawet podejrzewać, że w przyszłości obok „X” i „S” pojawi się kolejna litera, która będzie odpowiadać za następną bryłę.

O Xboksie Series S informuje już nawet oficjalna ulotka Microsoftusprawdźcie specyfikację urządzenia.

Źródło: https://wccftech.com/xbox-series-s-hinted-esrb-pegi-stop-mentioning-xbox-series-x

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper