Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2020 18:22
Super Mario 3D All-Stars
1195V

Super Mario 3D All-Stars wielkim hitem. Tytuł podbił Amazon

Nintendo wczoraj zapowiedziało Super Mario 3D All-Stars i już dzisiaj korporacja może mówić o sukcesie. Trzy odświeżone części serii podbiły Amazon na trzech wielkich rynkach. Korporacja nie musi się specjalnie męczyć, by osiągać zawrotne wyniki.

Super Mario 3D All-Stars to zestaw składający się z Super Mario 64, Super Mario Sunshine oraz Super Mario Galaxy, ale Nintendo nie zadbało o pełne odświeżenie trzech gier. Firma stawia na kilka efektów oraz podbitą rozdzielczość, ale nawet w takiej sytuacji – gracze chętnie sięgają po grę.

Po 24 godzinach od prezentacji, Super Mario 3D All-Stars jest najchętniej kupowaną grą na amerykańskim, brytyjskim oraz japońskim Amazonie. Kolekcja osiąga lepsze wyniki od dzisiejszych głośnych premier (Marvel's Avengers, Tony Hawk's Pro Skater 1+2) czy też licznych zdrapek. Produkcja osiągnęła nawet dwa pierwsze miejsca w Kraju Kwitnącej Wiśni – jedno wydanie jest droższe, więc pewnie korporacja dorzuciła bonusy.

I tutaj właśnie pojawia się pytanie – czy nietypowa forma dystrybucji, która zakończy się 31 marca 2021 roku przyniosła sukces? Sytuacja jest na pewno interesująca. Super Mario 3D All-Stars zadebiutuje już za dwa tygodnie i najwidoczniej Nintendo może ponownie szykować się na wielki sukces.

Źródło: Twitter: BenjiSales

Tagi: Nintendo sprzedaż Super Mario 3D All-Stars wyniki sprzedaży