Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.09.2020 13:30
Super Mario Maker 20 milionów poziomów
374V

Super Mario Maker 2 z ogromnym zainteresowaniem. Gracze udostępnili już ponad 20 milionów poziomów

W sequelu świetnej adaptacji popularnego hydraulika, Super Mario Maker, stworzono już miliony poziomów! Gracze wykazują się niesamowitą kreatywnością. 

Super Mario Maker 2 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Gra okazała się kolejnym świetnym exclusive'm na konsolę Nintendo Switch i zachwyciła fanów. Projekt otrzymał w kwietniu ostatnią dużą aktualizację, ale nie oznacza to bynajmniej, że umarł śmiercią naturalną. 

Fani dalej świetnie się bawią i cały czas tworzą nowe poziomy, które udostępniają innym. Swego czasu do zabawy dołączali się nawet zawodowi twórcy, jak choćby osoby odpowiedzialne za stworzenie gry The Messenger. Sprawia to, że w gruncie rzeczy ciężko się nudzić - największym ograniczeniem może być bowiem tylko kreatywność graczy - a nigdy im jej nie brakuje! 

Najlepiej świadczą o tym liczby Amerykański oddział Nintendo poinformował za pośrednictwem swojego Twittera, że od premiery gry w czerwcu 2019 roku, udostępniono już ponad 20 milionów poziomów! Warto przypomnieć, że z okazji obchodów 35. rocznicy Mario, w listopadzie w grze pojawi się odpowiednio tematyczny tor wyścigów Ninji Speedruns. To na pewno natchnie kolejnych fanów, aby tworzyć jeszcze więcej bardziej urozmaiconych map! 

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/09/more_than_20_million_courses_have_now_been_uploaded_in_super_mario_maker_2

Tagi: Nintendo Super Mario Maker 2