Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.04.2020 12:17
Super Mario Maker 2
624V

Super Mario Maker 2 z tworzeniem całych światów! Ostatnia duża aktualizacja

Super Mario Maker 2 dostanie już jutro ostatnią, dużą aktualizację, wprowadzającą szereg bardzo ważnych nowości do tej wspaniałej produkcji.

Super Mario Maker 2 zostanie już jutro, 22 kwietnia, wzbogacone o aktualizację, która pozwoli na spełnienie marzeń wielu graczy. Dzięki rzeczonym nowościom stworzymy wreszcie "Super World", czyli całe powiązane ze sobą konfiguracje poziomów (de facto całe platformówki, z maksymalnie 40 etapami),  w oparciu o narzędzia oferowane przez Super Mario Maker 2. Gracze długo czekali na taką możliwość.

To nie koniec nowości w finalnej aktualizacji. Super Mario Maker 2 pozwoli na przemiany tytułowego bohatera w formę znaną z Super Mario Bros. 2, pozwalającą na podnoszenie i rzucanie przeciwnikami czy na przemieszczanie się na głowach Goombasów. Do gry wprowadzony zostanie również Super Acorn (z New Super Mario Bros. U) oraz Boomerang Flower, znany z Super Mario 3D Land.

Poniżej znajdziecie zwiastun nadciągającej jutro aktualizacji. Wygląda na to, że wspaniała gra-edytor ze Switch staje się właśnie jeszcze lepsza.

Tagi: Nintendo Super Mario Maker 2