Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.10.2019 10:30
Super Mario Maker 2 x Sabotage Studio
397V

Super Mario Maker 2. Specjalny poziom od twórców gry The Messenger

Wyczekujecie nowych gier od Sabotage Studio? Jeśli tak, to stworzony przez nich poziom, do najnowszej gry z serii Mario, może osłodzić Wam te oczekiwania.

Super Mario Maker 2 to niezwykle udana produkcja bazująca na przygodach popularnego hydraulika. Nintendo nie zwiodło fanów i z całą pewnością można napisać, że gra nie odstaje od poprzedniczki, która swego czasu wprowadziła sporą innowację do tego typu gier.

Największą zaletą tytułu jest możliwość tworzenia i udostępniania swoich własnych poziomów. Ten fundamentalny aspekt gry sprawia, że ciężko się w niej nudzić, albowiem kreatywność i skala pomysłu graczy przechodzi wszelkie oczekiwania. Pozwala to poczuć się jak swego rodzaju mali, niezależni twórcy. 

Wygląda jednak na to, że nie tylko "przeciętni" gracze czerpią przyjemność z takiego zabiegu. Nintendo opublikowało na swoim Twitterze specjalny wpis, w którym przekazało, iż Sabotage Studio, twórcy The Messenger, stworzyli swój własny poziom do tegorocznej gry.

Etap nazwany został "The Key of Adventure" i jest sporym wyzwaniem dla wielbicieli gier w stylu Metroidvanii. Oprócz tego wszyscy fani produkcji wspomnianej ekipy znajdą całą masę nawiązań doń. Chcecie spróbować swoich sił? ID poziomu to: 0KR-5Y1-LNF. Stopień trudności określono jako średni!

Więcej o tym sequelu przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Nintendo Super Mario Maker 2