Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.09.2020 11:15
spider-man
1604V

Spider-Man (PS4). Zobaczcie Kingpina wcielającego się w Petera Parkera

Jeden z graczy najnowszego Spider-Mana przygotował modyfikację, która umożliwia rozgrywkę Kingpinem, złoczyńcą z Marvel Comics.

Dokładnie jutro miną dwa lata od wydania Marvel's Spider-Man (2018) na rynek. Gra odniosła spory sukces i już mówi się o jej pełnoprawnej kontynuacji, nad którą prace powinny rozpocząć się po wydaniu Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Do tego czasu fani muszą wciąż bawić się w jednego z najmocniejszych ekskluzywnych tytułów na PS4. Aby urozmaicić sobie rozgrywkę, jeden z graczy, jedijosh920, stworzył modyfikację zatytułowaną "Kingpin Wednesday", która zamienia model postaci Petera Parkera na Fiska, jednego z wielu złoczyńców wchodzących w skład Marvel Comics. Nie zaszły jakiekolwiek zmiany w głosie, ruchu ani zdolnościach, co sprawia, iż zabawa Kingpinem wywoła niejednokrotnie uśmiech na twarzy odbiorcy. Fisk ledwo mieści się (podczas uników) pomiędzy nogami przeciwników, a jego uderzenia z powietrza z pewnością łamią wszystkie kości przeciwników.

Dzieło nie zostało udostępnione do pobrania, bowiem wiązałoby się to z ewentualnymi problemami i dodatkową, zapewne czasochłonną pracą. Warto na koniec wspomnieć, iż Spider-Man: Miles Morales zadziała w rozdzielczości [email protected] na PS5 w trybie wydajności.

 

Źródło: https://gamerant.com/spider-man-ps4-kingpin-mod/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man (2018) Sony Computer Entertainment