Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2020 16:57
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
2872V

Spider-Man: Miles Morales zadziała na PS5 w 4K i 60 fps. Twórcy pozwolą wybrać tryb

Insomniac Games potwierdziło właśnie dobrą wiadomość. W Marvel's Spider-Man: Miles Morales otrzymamy możliwość zwiedzania miasta w 60 klatkach na sekundę. Deweloperzy zapewnią odpowiedni tryb, by gracze mogli doświadczyć większej płynności.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales zostało zapowiedziane na The Future of Gaming, ale wciąż nie otrzymaliśmy pełnej rozgrywki z pozycji. Twórcy dotychczas pokazali jedynie zwiastun i potwierdzili kilka szczegółów dotyczących produkcji.

Insomniac Games nie zdecydowało się na stworzenie kontynuacji, a Marvel's Spider-Man: Miles Morales jest w zasadzie spin-offem, którego skalę można porównać do Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Gracz mogą liczyć na 7-9 godzin rozgrywki.

Teraz możemy potwierdzić dodatkową wiadomość: Insomniac Games zapewni tryb wydajności, w którym będziemy zwiedzać miasto w 60 klatkach na sekundę. Będzie to znacząca różnica względem przygody z PS4.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales zapowiada się na przyjemną historię, która może skłonić niektórych graczy do sięgnięcia w tym roku po PlayStation 5. Przygoda bohatera będzie dostępna pod koniec 2020 roku.

Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że firma zaproponuje rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę jako opcję, więc w drugim wariancie otrzymamy 4K przy 30 fps ale przykładowo z ray tracingiem?

Źródło: Twitter: insomniacgames

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment