Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.09.2020 08:30
Stardew Valley nowa lokacja
1310V

Stardew Valley 1.5 nadchodzi. Twórca pokazuje lokację, która pojawi się w kolejnej aktualizacji

Fani świetnego Stardew Valley od miesięcy wyczekują wielkiej, zapowiadanej aktualizacji, która ma przynieść szereg zmian i nowości. Wiele wskazuje na to, że jej premiera jest coraz bliżej. 

Stardew Valley to prawdziwy fenomen i wciąż ciężko uwierzyć, że jego stworzeniem stała jedna osoba. Niedawno poinformowano, że gra w wersji na PC oraz Nintendo Switch doczeka się fizycznych wydań, a cały czas przypomina się fanom o tym, że zbliża się ogromna aktualizacja 1.5. Ta ma bardzo mocno rozszerzyć możliwości rozgrywki, choć wciąż nie udało się odkryć wszystkiego, co dotychczas przygotowano

Jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji w nadchodzącym updacie jest nowa lokacja. Sama mapa już teraz imponuje rozmiarami, ale najwytrwalsi farmerzy zdążyli ją już zwiedzić wzdłuż i wszerz, a umówmy się, im więcej, tym lepiej. Zwłaszcza w tym przypadku, gdzie może to oznaczać kolejne misje i nowych mieszkańców Stardew Valley. 

Twórca, Concerned Ape, zamieścił na Twitterze fragment wyczekiwanej miejscówki, a zdjęcie opisał bardzo wymownie: "W aktualizacji 1.5...". Zrzut ekranu zdaje się zrobiony podczas jesieni i tym, co rzuca się w oczy, jest bez wątpienia nowy, duży zbiornik wodny (może morze :)) oraz żyjące w nim Dzikie Kaczki! Sprawdźcie sami:

Źródło: https://twitter.com/ConcernedApe/status/1301999239694876679

Tagi: Chucklefish Games Concerned Ape Stardew Valley