Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.03.2020 13:20
Stardew Valley masa sekretów
815V

Stardew Valley. Twórca twierdzi, że w grze jest jeszcze mnóstwo nieodkrytych tajemnic

Jeśli myślicie, że odkryliście już wszystkie sekrety Pelican Town i przetrzepaliście wszystkie zakątki, to twórca gry ma na ten temat zupełnie inne zdanie. 

Stardew Valley już samo w sobie oferuje setki godzin wciągającej zabawy, ale Concerned Ape rozwija i poprawia swoją produkcję. W grze, prócz masy rzeczy do zrobienia (które są praktycznie nieskończone), mamy do odkrycia całe mnóstwo sekretów. 

Najwięksi fani cały czas starają się odkryć jak największą ich liczbę. I nie można się temu dziwić, wiele z nich jest bowiem wyjątkowo pomysłowa. Jeden z graczy zapytał poprzez Twittera, czy w Stardew Valley zostały jeszcze jakieś sekrety, który nie zdołano odkryć. Eric Barone, twórca gry, odpowiedział bardzo wymownie

Myślę, że to prawda, tak jest. 

Oznacza to, że Concerned Ape umieścił jeszcze co najmniej kilka niespodzianek dla największych dociekających. Co ważne, już niedługo zadebiutuje aktualizacja 1.5, o czym sam wspomniał jakiś czas temu, więc w grze pojawią się zupełnie nowe sekrety. Znając zamiłowanie "ojca gry" do tego typu zabiegów, możemy być tego pewni. 

Inne informacje związane ze Stardew Valley:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/stardew-valley-still-has-secrets-no-ones-discovered-says-concernedape/

Tagi: Chucklefish Games Concerned Ape stardew valley