Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.08.2020 13:30
Stardew Valley fizyczne wydanie
1419V

Stardew Valley doczeka się fizycznego wydania na PC i Nintendo Switch. Edycja kolekcjonerska wygląda uroczo

Świetnie przyjęta gra od Concerned Ape'a doczeka się wreszcie fizycznego wydania! Można składać zamówienia na Wersję Standardową oraz Edycję Kolekcjonerską!

Stardew Valley to niezwykle relaksujący i przyjemny tytuł, który bardzo szybko stał się międzynarodowym hitem. Gra mocno nawiązuje do serii Havest Moon, ale jest stale rozwijana (w drodze jest już Aktualizacja 1.5, która ma być jedną z większych)  i wciąż można znaleźć w niej mnóstwo nieodkrytych tajemnic.

Jakby tego było mało, właśnie pojawiła się prawdziwa gratka dla największych fanów. W sklepie FanGamer ukazała się opcja zamówienia fizycznej wersji gry na PC i Nintendo Switch. W grę wchodzą dwa podstawowe warianty: Edycja Standardowa oraz Edycja Kolekcjonerska

W przypadku tej pierwszej musimy przygotować się na wydatek rzędu 29 dolarów w przypadku wersji na PC oraz 34 dolarów w przypadku Nintendo Switch. Tu dostaniemy zaledwie pudełko z grą oraz instrukcję

Znacznie ciekawiej jest w przypadku Edycji Kolekcjonerskiej, która jest oczywiście stosunkowo droższa ($64 na PC i $69 na Nintendo Switch). Oprócz gry i instrukcji, w jej skład wejdą:

  • Specjalne pudełko kolekcjonerskie;
  • Drewniana figurka;
  • Drewniana przypinka;
  • Limitowany komiks;
  • Akt prawny zaświadczający o własności farmy;
  • Ściereczka w klimatach gry;
  • Plakat (jeśli zamówienie zostanie złożone przed 15 sierpnia).

Jeśli jesteście zainteresowani, to nadmienię, że jest to oczywiście przedsprzedaż, a zgodnie z informacjami, które możemy znaleźć na stronie, wysyłka zostanie zrealizowana na początku listopada bieżącego roku! To jak? Chcecie dorzucić farmerskie pudełko na swoją półkę? 

Stadrew Valley edycja kolekcjonerska

Źródło: https://gamerant.com/stardew-valley-collectors-edition/

Tagi: Chucklefish Games Concerned Ape Stardew Valley