Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2020 15:48
Death Stranding PC
571V

Death Stranding dorobiło się oficjalnej obudowy na PC

Kojima Productions najwidoczniej nie próżnuje i studio odpowiedzialne za Death Stranding potwierdza nawiązanie kolejnej współpracy. Firma tym razem opracowała obudowę dla PC, która powinna przypaść do gustu wiernym fanom przygody Sama Bridgesa.

O ciekawym projekcie obudowy do PC inspirowanej Death Stranding pisaliśmy na portalu w lipcu, ale teraz możemy potwierdzić powstanie oficjalnego pudła. Kojima Productions najwidoczniej nie narzeka na brak fanów z PC, ponieważ firma przygotowała specjalną propozycję.

Japończycy zdecydowali się na subtelny box przygotowany przez firmę Tsukumo, która specjalizuje się w podobnych zestawach. Nie potwierdzono jeszcze ceny, ale premiera modelu odbędzie się jesienią.

Trzeba zwrócić uwagę, że postawiono w tym wypadku na bardzo prosty design, który jednak dobrze podkreśla elementy związane z wyjątkowym uniwersum Hideo Kojimy. Choć mam wrażenie, że można było zaoferować z tego IP kilka dodatkowych elementów, by całość jeszcze bardziej pasowała do historii Sama Bridgesa.

Hideo Kojima nie potwierdził aktualnie nowego projektu, ale możemy mieć nadzieję, że deweloper rozwija swoją młodą markę. Death Stranding jest zbyt ciekawym światem, by zrezygnować z niego po jednej przygodzie.

Sprawdźcie nasze recenzje Death Stranding (PS4 i PC).

Źródło: https://kotaku.com/the-death-stranding-pc-case-is-subtle-1844952355

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment