Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2020 16:18
DOOM Eternal
2381V

DOOM Eternal pokazuje moc GeForce RTX 3080. Gameplay w 4K i ponad 150 fps

NVIDIA zaprezentowała moc swojej topowej karty graficznej. GeForce RTX 3080 nie należy do najtańszych przyjemności, ale gracze, którzy pozwolą sobie na to GPU, to mogą liczyć, że poczują nową jakość. Tytuł zapewni kapitalne doświadczenie.

Na ostatnim pokazie firmy NVIDIA (przeczytajcie podsumowanie) zobaczyliśmy między innymi GeForce RTX 3080, który już podczas pierwszego testu pokazał charakter. Teraz jednak otrzymaliśmy, to co gracze lubią najbardziej – czysty gameplay prezentujący jakość rozgrywki na nowym GPU.

Doom Eternal na najwyższych ustawieniach w rozdzielczości 4K na GeForce RTX 3080 zapewni graczom zabawę nawet na ponad 150 fps. To prawdziwa nowa jakość względem tego, co mogliśmy zobaczyć na konsolach aktualnej generacji.

NVIDIA zadbała nie tylko o prezentację rozgrywki oraz przedstawiła jakość gry, ale porównała wyniki z GeForce RTX 2080 Ti – tak jak mogliśmy oczekiwać po pierwszych testach: jest przepaść. Teraz sobie wyobraźcie, jak ten tytuł musi działać na GeForce RTX 3090. Doskonale zdaję sobie sprawę, że 3090 będzie zarezerwowany wyłącznie dla nielicznych, ale mimo wszystko – ktoś w takiej jakości będzie strzelał.

Źródło: Informacja prasowa: NVIDIA

Tagi: Bethesda Doom Eternal gameplay id Software