Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2020 15:20
Jason Momoa Wiedźmin
3587V

Wiedźmin z gwiazdą DC? W The Witcher: Blood Origin ma wystąpić Jason Momoa

Gwiazdor DC może zostać pierwszym wiedźminem. Netflix chce zatrudnić do „ The Witcher: Blood Origin” kolejnego aktora z czołówki rankingów – Jason Momoa jest przymierzany do roli. Wiadomość została potwierdzona przez niezależnych informatorów.

Netflix ma wielkie plany dotyczące „The Witcher: Blood Origin” i najwidoczniej korporacja nie zamierza oszczędzać. Do głównej roli w serialu jest przymierzany Jason Momoa, którego możecie kojarzyć z między innymi „Aquamana”.

Na początku plotkę o angażu znanego aktora podało We Got This Covered, które jednak często myli się ze swoimi informacjami. Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ nawet dziennikarz Production Weekly potwierdził próbę zatrudnienia Jason Momoa:

„Z tego, co nam powiedziano, Netflix ma nadzieję na obsadzenie Momoa w głównej roli: pierwszego wiedźmina.”

Redakcja podkreśla, że nic nie zostało jeszcze sfinalizowane, więc zawsze może pojawić się na planie inny aktor, ale Netflix wyraźnie chce zatrudnić gwiazdę DC. Informację o próbie angażu Momoa potwierdza także redakcja Redanianintelligence, która jako pierwsza potwierdziła, że Henry Cavill zostanie Geraltem.

Jak wiadomo Netflix rozwija teraz drugi sezon „Wiedźmina”, chce zaproponować spin-off o pierwszym wiedźminie oraz pracuje nad animacją w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Najwidoczniej w następnych latach nie będziemy narzekać na brak ciekawych projektów z tego IP.

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/09/03/rumor-confirmed-netflix-is-looking-to-cast-jason-momoa-in-the-witcher-prequel/

Tagi: Jason Momoa The Witcher: Blood Origin Wiedźmin