Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2020 13:34
The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem
444V

The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem debiutuje już dzisiaj. Sprawdźcie fragment książki

Superbohaterowie Marvela stają przed niemal niemożliwym zadaniem – walką z większością swoich największych wrogów. Jaki będzie tego efekt? Sprawdźcie w najnowszej książce The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem, której premiera jest już dzisiaj.

Z rana informowaliśmy Was o niezwykle dużej popularności jaką cieszyły się beta testy Marvel's Avengers. Dla sympatyków ikonicznych postaci Marvela mamy kolejną dobrą wiadomość – już dzisiaj swoją premierę ma książka autorstwa Dana Abnetta The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem, wydana przez Wydawnictwo Insignis. Tym razem przed grupą herosów chroniących Ziemię kolejne, niesamowicie trudne wyzwanie...

Stworzona w 1963 roku przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego grupa superherosów Avengers podbiła serca czytelników komiksów, a kilkadziesiąt lat później – również kinomanów. Wyjątkowi bohaterowie rozpalają wyobraźnię już od kilku pokoleń, zyskując status kultowych i zajmując miejsce w popkulturowym kanonie. Na przestrzeni lat drużyna mierzyła się z dziesiątkami złoczyńców, jednak w powieści Dana Abnetta jej członkowie będą musieli dokonać niemalże niemożliwego i pokonać swoich największych wrogów – i to wszystkich naraz! Od Waszyngtonu, przez Berlin i Syberię, po Madripoor – rozrzuceni po całym świecie superherosi zmierzą się ze swoimi przeciwnikami i po raz kolejny połączą siły, by zapewnić bezpieczeństwo Ziemi i jej mieszkańcom.

Z okazji dzisiejszej premiery udostępniono pierwszy fragment książki – jeżeli na dobre pragniecie wsiąknąć w różnobarwne i emocjonujące uniwersum Avengersów, sprawdźcie części powieści The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem.

Książkę Dana Abnetta The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem można zakupić tutaj.

Źródło: Informacja prasowa: Insignis

Tagi: książka the avengers The Avengers Wszyscy chcą rządzić światem