Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2020 19:59
Godfall Hinterclaw
732V

Godfall potwierdza tegoroczną premierę. Twórcy zaprezentowali nowy Valorplate

Counterplay Games opublikowało kolejny zwiastun Godfall. Materiał potwierdza tegoroczną premierę i pozwala spojrzeć na kolejny zestaw – Hinterclaw wygląda naprawdę bojowo i pewnie wielu graczy chętnie skorzysta z możliwości tej zbroi.

Godfall wciąż nie posiada ostatecznej daty premiery, ale wiele na to wskazuje, że produkcja studia Counterplay Games będzie gotowa już na premierę PS5. Twórcy właśnie ponownie potwierdzili, że ich tytuł zadebiutuje pod koniec 2020 roku.

Counterplay Games wcześniej potwierdziło, że gra to ich najważniejszy projekt, a dzisiaj wykorzystało także okazję, by pokazać kolejną zbroję. W świecie Godfall bohaterowie korzystają z potężnych zestawów zwanych Valorplate. Są to w zasadzie odpowiedniki klas postaci i dzisiaj deweloperzy pokazali Hinterclaw. Na większy pokaz możliwości klasy musimy jeszcze zaczekać, ale mam wrażenie, że wielu graczy z dużą przyjemnością wskoczy w ten zestaw.

Godfall jest od 9 miesięcy promowane przez Sony (sprawdźcie większy gameplay), ponieważ japoński producent zadbał o czasową, konsolową wyłączność na produkcję. Tytuł może zainteresować entuzjastów wymagających RPG-ów akcji, ale autorzy podkreślają, że nie zaproponują śmiałkom kolejnego klona Dark Souls. Godfall to przedstawiciel nowego gatunku „looter slasher”, w którym będziemy walczyć z wieloma przeciwnikami i chętnie zmieniać uzbrojenie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall