Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2020 07:00
Hitman pierwsza część trylogii
3002V

Hitman do odebrania za darmo jeszcze przez kilka godzin. 4 gry w promocji

Jeszcze przez kilka godzin możecie skorzystać z promocji Epic Games Store, dzięki której za darmo pobierzecie aż cztery gry. Na liście bezpłatnych produkcji znajduje się pierwsza część trylogii World of Assassination, czyli początek nowej serii Hitmana.

Epic Games o godzinie 17:00 zmieni listę darmowych gier, jednak do tego czasu wciąż możecie skorzystać z aktualnej promocji. Jest to ważna wiadomość dla graczy, którzy mają ochotę wybić kilka celów i rozpocząć przygodę z World of Assassination. Trylogia IO Interactive otwiera nowy rozdział w uniwersum Agenta 47, a jej pierwsza odsłona stanowi niezwykle interesującą propozycję dla fanów skradanek.

Hitman – pobierz za darmo

Shadowrun Collection – pobierz za darmo

IO Interactive oraz Epic Games nawiązały kontakt, dzięki czemu pierwsza część World of Assassination została udostępniona za darmo, choć trzeba podkreślić, że to dopiero początek szerzej zakrojonej współpracy. Deweloperzy zapowiedzieli roczną ekskluzywność Hitmana 3 (premiera w przyszłym roku) właśnie dla Epic Games Store.

Na liście darmowych gier znajdziecie także trzy części Shadowrun. Seria może spodobać się graczom, którzy mają ochotę na turowego RPG-a w cyberpunkowym klimacie.

Po 17:00 pobierzemy Into The Breach, które już wcześniej pojawiło się w promocji Epic Games Store. Od czasu do czasu niektóre gry ponownie pojawiają się w ofercie.

Źródło: Epic Games

Tagi: epic games Hitman promocja shadowrun za darmo