redakcja PPE redakcja PPE 03.09.2020 16:33
Media Expert Marvel's Avengers
907V

Marvel's Avengers w Media Expert + koszulka gratis

Drodzy Czytelnicy, premiera Marvel's Avengers już lada dzień. Zapraszamy do sprawdzenia oferty sieci Media Expert - przy zakupie dowolnej gry Marvela do zgarnięcia koszulka gratis

Materiał powstał przy współpracy z Media Expert.

Już w piątek premiera Marvel's Avengers. Wszystkich fanów zapraszamy do sprawdzenia oferty Media Expert, w którym przy zakupie gry możecie zgarnąć gratisowo koszulkę (rozmiar S lub M). 

Oferta promocyjna na gratisowy t-shirt dotyczy również innych gier Marvela. 

Marvel promocja Media Expert

Marvel's Avengers umożliwia graczom spełnienie bohaterskich marzeń. Niesamowita fabuła i ciągle rozrastające się uniwersum łączą się z rozgrywką w świecie Avengersów. Opanuj wyjątkowe umiejętności, dostosowuj powiększającą się drużynę Avengersów, twórz zespoły składające się z maksymalnie czterech graczy i broń Ziemi przed narastającym zagrożeniem.

Marvel's Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco, a także ujawniają własny helicarrier zasilany eksperymentalnym źródłem energii. Obchody kończą się tragicznie, gdy katastrofalny wypadek prowadzi do gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Jego jedyną nadzieją jest ponowne zjednoczenie się Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi.

Marvel's Avengers w Media Expert

Tagi: Marvel's Avengers media expert