Iza Łęcka Iza Łęcka 02.09.2020 07:01
The Last of Us 2 w promocji Ellie zdziwiona
8199V

Gry na PS4 w promocji. Sony zaprasza do zakupu wielu gier AAA w niższych cenach

Jak niemal co tydzień, Sony zaprasza swoich sympatyków do promocji na PSN. W całkiem okazałym zestawieniu można odnaleźć wiele tytułów AAA, które przyciągną Waszą uwagę. W ofercie znalazło się nawet The Last of Us 2, ale cena w tym wypadku nie rozpieszcza.

Sony nie tylko małymi krokami coraz mocniej promuje PS5, ale nie zapomina również o graczach, którzy już posiadają konsolę. Na promocji na PSN w tym tygodniu znalazło się całkiem sporo tytułów z najwyższej półki, choć będziecie musieli nieco przeszukać listę w poszukiwaniu najkorzystniejszych obniżek.

Trzeba przyznać, że w zestawieniu jest kilka pozycji, które już jakiś czas temu zagościły na rynku, choć nie brakuje tytułów debiutujących całkiem niedawno – między innymi The Last of Us Part II, którego cena jest jeszcze bardzo wysoka. W tym tygodniu na PSN warto zwrócić uwagę między innymi na God of War (59,25 zł), Catherine: Full Body (104,78 zł), Nioh (39,50 zł), Watch Dogs 2 (57,98 zł) czy Until Dawn (39,50 zł). W niektórych przypadkach, jak to często bywa w przypadku cyfrowych promocji, obniżki nie są zbyt korzystne – sprawdźcie jednak zestawienie, bowiem niektóre z pozycji mogą Was zainteresować.

Zwróćcie uwagę, że dla graczy posiadających aktywny abonament PS Plus, ceny niektórych gier zostały jeszcze mocniej obniżone, natomiast nasz skrypt wyłapał już gry dostępne w tym miesiącu za darmo w ramach abonamentu.

Gry na PS4 w promocji

Gra Cena promocyjna Cena PS Plus
PS4™
ACE COMBAT™ 7: SKIES UNKNOWN Deluxe Edition 113,70 zł  
Danganronpa 1/2 Reload 76,05 zł  
EA SPORTS™ FIFA 20 260,10 zł  
Mirror's Edge™ Catalyst 71,10 zł  
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS   0,- zł
Street Fighter V   0,- zł
Titanfall™ 2: Edycja Ultimate 111,60 zł  

Jeżeli lubicie promocje, pamiętajcie, że The Division można zgarnąć za darmo. Ubisoft pokusił się o prezent dla graczy korzystających z PC.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: gry na ps4 playstation 4 promocja ps4 sony