Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2020 15:08
PlayStation 5 logo na białym tle
10060V

PS5 zapewnia „zapierającą dech w piersiach immersję”. Sony opublikowało świetny zwiastun funkcji PlayStation 5

PS5 doczekało się właśnie nowego zwiastuna, który potwierdza najważniejsze funkcje PS5. To kawał dobrego materiału, ponieważ pozwala spojrzeć na najważniejsze możliwości PlayStation 5. Japończycy chwalą się grami oraz opcjami next-gena.

PS5 właśnie otrzymało zwiastun i zdaniem Sony konsola zapewni „zapierającą dech w piersiach immersję”. Jest to możliwe dzięki między innymi wyjątkowej oprawie, podróżom pomiędzy światami, świetnej szybkości, konsola pozwoli nam poczuć rozgrywkę dzięki kontrolerowi DualSense, a jeszcze nie możemy zapomnieć o dźwięku 3D.

Jest to typowy spot przygotowywany przez Sony, ale jak widać Japończycy zaczynają teraz konkretną promocję swojego next-gena. Wcześniej poznaliśmy szczegóły DualSense oraz zobaczyliśmy reklamę samego kontrolera.

Pytanie w zasadzie pozostaje jedno: kiedy? Sony musi w końcu przedstawić szczegóły nowego wydarzenia, na którym poznamy cenę i datę premiery PlayStation 5. Jak wiadomo firma przygotowuje się do zbierania zamówień przedpremierowych na PS5.

Nikogo nie powinno dziwić, gdy firma w następnych dniach zaprosi śmiałków na pokaz, który może odbyć się nawet w przyszłym tygodniu. W ostatnich dniach września odbędzie się Tokyo Game Show 2020, więc Sony oraz Microsoft powinny do tej imprezy odsłonić wszystkie karty.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation PlayStation 5 PS5 sony