Iza Łęcka Iza Łęcka 01.09.2020 09:13
The Division za darmo
8016V

The Division za darmo! Promocja na grę Ubisoftu

Ubisoft rozdaje swoją produkcję. The Division trafiło do nowej promocji, dzięki której wszyscy zainteresowani gracze z PC mogą zapoznać się za darmo z tytułem francuskiej korporacji. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, zapowiada się idealny czas, by wsiąknąć w świat wykreowany przez doświadczone studio.

Ubisoft systematycznie rozdaje duże produkcje, tym samym zachęcając do nowszych odsłon rozwijanych IP. Najnowszą grą oferowaną za darmo jest The Divison – tytuł możecie pobrać za darmo na PC.

The Division za darmo na PC

Tom Clancy's The Division możecie odebrać za darmo do 8 września – wystarczy w tym czasie dodać pozycję do swojego katalogu, by otrzymać stały dostęp. Dzięki inicjatywie możecie sprawdzić jak w akcji prezentuje się pierwsza część IP francuskiego producenta i wydawcy. Przypomnijmy, że kontynuacja zaoferowała wielki świat i zgarnęła niezłe oceny (83% za Opencritic), co niestety nie miało przełożenia na wyniki sprzedaży.

Obecnie nie potwierdzono, czy Ubisoft będzie rozwijać The Division zapewniając trzecią odsłonę, jednak Francuzi już wcześniej informowali, że planują czuwać nad marką przynajmniej przez 10 lat.

Warto dodać, że The Division będzie dzisiaj dostępne za darmo w ramach Games with Gold. Microsoft również oferuje pozycję w ramach swojej oferty. Pamiętajcie również, że wciąż powstaje film „The Divison”, za który odpowiada Netflix.

The Division za darmo

Źródło: https://register.ubisoft.com/the-division/pl-PL

Tagi: Promocja tom clancy's the division Ubisoft Ubisoft Massive za darmo