Iza Łęcka Iza Łęcka 24.08.2020 09:32
Cyberpunk 2077 Szczęśliwy V
1869V

Cyberpunk 2077 otrzyma darmowe DLC. CD Projekt RED podąża drogą Wiedźmina 3: Dziki Gon

CD Projekt RED ponownie nie zawiedzie swoich sympatyków. Cyberpunk 2077 po premierze otrzyma bezpłatne dodatki i rozszerzenia rozbudowujące nasze doświadczenie, podobnie jak w przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon.

CD Projekt RED coraz prężniej zbliża się do premiery Cyberpunka 2077. Gra ma zadebiutować w drugiej połowie listopada, więc już wkrótce powinniśmy usłyszeć pozytywny komunikat ze strony deweloperów potwierdzający, że wszystkie prace nad produkcją zostały zakończone.

Już jakiś czas temu otrzymaliśmy zapewnienia, że tytuł zostanie wzbogacony dużymi rozszerzeniami, które rozbudują historię V – podobnie jak miało to miejsce w przypadku opowieści Geralta (Krew i Wino, Serca z Kamienia) – choć autorzy mają także nieco inny plan.

Cyberpunk 2077, podobnie jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, otrzyma bezpłatne rozszerzenia:

Trzeba przyznać, że uniwersum Cyberpunka daje Polakom gigantyczne pole do popisu przy rozbudowywaniu gry, chociażby poprzez nowe bronie, kolejne stroje lub unikatowe, cybernetyczne wszczepy. Najpewniej szczegółowy plan wsparcia produkcji zostanie opublikowany przed premierą.

Na ostatnim Night City Wire deweloperzy przedstawili różne ścieżki życia V oraz zaprezentowali kilka broni – jak na razie jednak musimy czekać na zapowiedź kolejnego pokazu zapraszającego do odmętów Night City.

Źródło: https://playfront.de/cyberpunk-2077-kostenlose-dlc-inhalte-bestaetigt/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077