Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2020 20:33
Cyberpunk 2077 samochód
3179V

Cyberpunk 2077 bez personalizacji samochodów. Twórcy zdradzili liczbę dostępnych pojazdów

W Cyberpunku 2077 nie otrzymamy szansy na rozbudowę możliwości samochodów, ale w grze bez problemu znajdziemy ulepszone pojazdy. Twórcy wrzucą do Night City wiele ciekawych aut i naszym zadaniem będzie odkrywanie możliwości maszyn.

Twórcy Cyberpunka 2077 w tym tygodniu potwierdzili przygotowanie bezpłatnych DLC, dzięki którym jeszcze chętniej mamy wracać do Night City, ale to nie koniec ciekawych informacji o pozycji. Studio postanowiło w końcu potwierdzić szczegóły dotyczące transportu dostępnego w futurystycznym mieście.

W Cyberpunku 2077 natrafimy na wiele zróżnicowanych samochodów, które bez problemu zaparkujemy w swoim garażu – możemy je kupić lub ukraść. Gracze jednak nie mogą liczyć na personalizację maszyn, ponieważ deweloperzy nie zapewnią takiej funkcji. Zamiast tego już w samym mieście pojawi się mnóstwo zmodyfikowanych pojazdów.

Paweł Mielniczuk z CD Projekt RED potwierdził, że w grze znajdzie się około 29 bazowych modeli samochodów, ale autorzy postanowili dorzucić do pozycji niezliczone wersje pojazdów. CD Projekt RED nie zaoferuje nam zwykłych skórek, ponieważ gracze mogą przykładowo znaleźć auto Nomadów z systemem wykrywania min. W takich wozach nie znajdziemy nawet szyb, a zainteresowani postanowili zamontować „technologię kryształowej kopuły”, dzięki której kierowcy oglądają wydarzenia ze świata zewnętrznego na specjalnych ekranach.

Ulepszone maszyny będą oferować nowe funkcje oraz nawet zaproponują inne doświadczenie podczas prowadzenia aut. Sprawdźcie także najnowszy gameplay pokazujący bronie V.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/cyberpunk-2077s-vehicles-dont-need-windows-and-have-anti-mine-detector-systems-amhIT8D21YvT

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077