Final Fantasy XVI może zostać wkrótce zapowiedziany. Square Enix przygotowuje się do promocji

Plotka
1061V
Final Fantasy XVI może zostać wkrótce zapowiedziany. Square Enix przygotowuje się do promocji
Wojciech Gruszczyk | 31.08.2020, 14:20

Square Enix może szykować się do prezentacji Final Fantasy XVI. Gracze dostrzegli konto na Twitterze, dzięki któremu Japończycy będą promować najnowszą przygodę. Wszystko w pewien sposób łączy się z ostatnim przeciekiem.

Gracze ze wszystkich stron globu wyczekują na kolejne prezentacje Sony oraz Microsoftu, ponieważ na wydarzeniach poznamy ostateczne szczegóły dotyczące konsol nowej generacji. Nie brakuje jednak głosów, że w trakcie japońskiej imprezy będziemy świadkami dużej niespodzianki – Sony pokaże Final Fantasy XVI.

Plotki o ujawnieniu Final Fantasy XVI pojawiły się już na początku miesiąca, a teraz powróciły za sprawą odnalezionego przez graczy konta na Twitterze. Profil „FINAL FANTASY XVI @FF16_JP” jest aktualnie zamknięty, ale gracze sprawdzili i według przedstawionych informacji – miał on zostać zarejestrowany przez Square Enix.

Nigdy nie możemy mieć pewności, że to faktycznie Japończycy zdecydowali się na taki ruch i już teraz przygotowują się do rozpoczęcia promocji gry, ale warto pamiętać, że identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku Fable. Nowa wersja tytułu została zapowiedziana na ostatnim pokazie Microsoftu.

Czy Sony faktycznie pokaże Final Fantasy XVI i przedstawi ekskluzywną zawartość? Przekonamy się pewnie w przeciągu następnych dwóch tygodni.

Final Fantasy XVI - Twitter

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-xvi-official-twitter-profile-may-have-been-registered/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych