Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.07.2020 12:07
Bright Memory Xbox Series X
2903V

Bright Memory Infinite wygląda niesamowicie. Chińska gra szykowana na Xbox Series X pokazuje pazur

To było chyba największe pozytywne zaskoczenie w trakcie majowego pokazu gier zmierzających na Xbox Series X. Chodzi o chińską produkcję Bright Memory Infinite. Tytuł doczekał się właśnie nowego trailera!

Bright Memory Infinite jest o tyle niesamowite, że nad projektem pracowała zaledwie jedna osoba. Przez 5 lat tytuł rozwijał chiński deweloper (w międzyczasie doszło do premiery "prologu" na Steam), by finalnie tematem zainteresowali się wydawcy (japońska firma Playism), którzy wyciągnęli do twórcy pomocną dłoń i odpowiednie wsparcie finansowe. Dzięki temu Bright Memory Infinite będzie jednym z tytułów, które zasilą bibliotekę gier na Xbox Series X.

Najnowszy zwiastun FTQD Studio przygotowało z myślą o targach ChinaJoy 2020. Ponownie nie brakuje tu niesamowitych scen walk - nie tylko bronią palną, ale też z pomocą ostrza czy haka na lince. Gra łączy mobilność rodem z Titanfall 2 z takimi motywami jak stealth czy uwzględnienie podstawowym elementów RPG (rozwijanie ekwipunku oraz zdolności).

Przy okazji japoński wydawca potwierdził, że osoby, które kupiły Bright Memory na Steam, otrzymają Bright Memory Infinite za darmo w wersji pecetowej.

Czekamy teraz na dokładne informacje o dacie premiery Bright Memory Infinite. Prawdopodobnie dojdzie do niej w 2021 roku - równocześnie na Xbox Series X i PC.

Tagi: Bright Memory FYQD Studio